Potencjałem naszego Ośrodka jest różnorodność osób, które go tworzą.

Ośrodek Rozwoju Osobistego powstał w 2014r. z inicjatywy osób pragnących udzielać profesjonalnej pomocy terapeutycznej.

Jest to miejsce, gdzie każdy może odnaleźć rozwiązanie doświadczanych trudności, uzyskać kompleksową pomoc psychologiczną.

Jeśli pragniesz w życiu zmiany, poprawy jakości twoich relacji, wsparcia w przeżywanych kryzysach lub po prostu większej świadomości siebie to dobrze trafiłeś.

Każda z nas jest inna. Mamy odmienną energię, zróżnicowane pomysły na życie, rozmaite pasje, ale zawodowo dopełniamy się, wspieramy, wzajemnie się od siebie uczymy. I co najważniejsze, pielęgnujemy te same wartości.

Stwarzamy przestrzeń, by budować świadome i dojrzałe życie.

Szukając siebie - ośrodek rozwoju osobistego

Gestalt

Kiedy jesteś w zgodzie ze sobą, kiedy czujesz się spełniony, kiedy masz kontakt ze swoim prawdziwym JA, twoje życie staje się pełniejsze i harmonijne.
Możesz wtedy myśleć o sobie pozytywnie i żywić wobec siebie pozytywne uczucia, nawiązywać zdrowe relacje z innymi ludźmi. Dbać o swoje potrzeby i reagować na potrzeby innych ludzi. Pozostawać w kontakcie z innymi wraz z całą gamą uczuć, myśli i działań. Możesz być smutny, zły, zaciekawiony i być zdolny wyrazić te uczucia we właściwy sposób.

Świadomość siebie pozwala przyjmować odpowiedzialność za swoje życiowe wybory. Daje przestrzeń do poszukiwania swoich marzeń i realizowania pasji. Uczy też zaufanie do siebie, że możesz się wspierać w trudnych momentach lub szukać tego wsparcia w innych.

Możesz przeżywać życie w tu i teraz bez „bagażu” przeszłości i przyszłości, a także sprawić, że będzie ono twórcze i satysfakcjonujące.
Terapia Gestalt nie daje gotowych rozwiązań, żadnych rad, ale pomaga szukać zrozumienia dla przekonań, myśli i zachowań. Poszerza samoświadomość.
Zrozumienie problemu może być jego rozwiązaniem, początkiem drogi do zmian.